UAB KJK odontologijos klinika / Naujienos

Naujienos

Klinikos gydytojai nuolat domisi naujovėmis odontologijoje ir tobulina žinias

Klinikoje dirbantys gydytojai odontologai nuolat tobulina savo žinias Lietuvoje ir užsienyje. 

Kovo mėnesį gydytoja odontologė Ingrida Bavarienė tobulino žinias teoriniame - praktiniame kurse "Šiuolaikinės endodontijos ABC:efektyvus ir saugus moderniųjų technologijų panaudojimas kasdieninėje praktikoje" bei tarptautinėje odontologijos parodoje Vokietijoje, Kiolne: IDS 2017.

Gydytoja odontologė Žiedė Blaževičienė tobulinosi seminare "Sudėtingų endodontijos atvejų sprendimo būdai kasdieninėje odontologo praktikoje".

Skaitmeniniai - frezuoti cirkonio oksido keramikos vainikėliai

Cirkonio oksido keramikos protezai gaminami modernioje skaitmeninėje laboratorijoje.

Plačiau »

Dantų šaknų kanalų gydymas

Endodontinis gydymas yra būtinas, kai šaknies kanale esančią pulpą paveikia uždegimas ar infekcija. Uždegimas ar infekcija atsiranda dėl įvairių priežasčių: negydant dantų ėduonies, atsiradusių įtrūkimų dantų paviršiuose. Įvykusi danties trauma gali pakenkti danties pulpą net jei išoriškai dantis atrodo sveikas be įtrūkimų. Jeigu danties pulpa buvo pažeista ir yra negydoma, gali atsirasti danties skausmas ir paskatinti abceso (pūlinio) atsiradimą.

Plačiau »

Dantų kanalų pergydymas

2013-09-30

Kasdieninėje odontologo praktikoje dažnai pasitaiko, kad pacientams reikia atlikti danties šaknų kanalų pergydymą. Danties šaknų kanalų pergydymas – procedūra, kurios metu yra iš naujo išvalomi ir užplombuojami danties šaknų kanalai. Daugeliui pacientų iškyla klausimas, kodėl reikia jau sugydytus danties šaknies kanalus pergydyti iš naujo.

Plačiau »

Ar žinote iš ko gaminami dantų implantai?

2014-01-08

Danties implantas yra titaninis arba porcelianinis sraigtas, kuris netekus danties pakeičia šaknį. Implantas įsriegiamas į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atrama danties atstatymui. Prigijus implantui kaule, protezuojama - padaromas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas. Šiuo metu patys populiariausi sraigtiniai implantai, gaminami iš biologiškai suderinamo titano.

 

Plačiau »