UAB KJK odontologijos klinika / Paslaugos / Implantavimas

Implantavimas

Dantų implantai - pažangiųjų technologijų produktai

Dantų implantas- tai dirbtinė danties šaknis, kurią odontologas įsuka į žandikaulį. Ant jo tvirtinamas tikrąjį dantį pakeičiantis vainikėlis arba tiltinė konstrukcija. Dantų implantai yra ideali išeitis žmonėms, kurie neteko dantų dėl periodontito, traumos ar kitų priežasčių.

Dantų implantų privalumai

Dantų implantai visais požiūriais - geresnis trūkstamų dantų problemos sprendimas.

  • Estetikos požiūriu: su dantų implantais poacientas jaučiasi ir atrodo lyg su tikrais dantimis. Kadangi implantai įsukami į kaulą, jie apsaugo nuo kaulo retėjimo ir dantenų susitraukimo - tai dažnas reiškinys, jei naudojamos tiltinės konstrukcijos ir dantų protezai. Niekas net nepastebės, kad turite netikrą dantį;
  • Dantų saugos požiūriu - įstatant dantų implantus, negadinami šalia esantys dantys, kaip kad įstatant tiltelį, nes jų nereikia apdoroti implanto atramai. Todėl dauguma dantų lieka nepažeisti - tai didelė ir ilgalaikė nauda Jūsų burnos ertmės sveikatai;
  • Pasitikėjimo savimi požiūriu - dantų implantai leis vėl kalbėti ir valgyti patogiai ir saugiai. Jūs atsisveikinsite su rūpesčiais dėl netinkamai įstatytų protezų bei nemalonių pastų ir klijų;
  • Patikimumo požiūriu -  daugeliu atvejų dantų implantai sėkmingai prigyja. Jie laikomi puikia išeitimi, pakeičiant dantis;
  • Ilgalaikis sprendimas - tinkamai palaikydami burnos ertmės higieną implantus galite išsaugoti visą gyvenimą. Todėl implantai - veiksmingas ir ekonomiškai ilgalaikis sprendimas.

Dantų implantai gali būti panaudoti:

  • Kai trūksta vieno danties;
  • Kai trūksta kelių dantų;
  • Kai nėra visų dantų;

Vieno danties pakeitimas

Jeigu neturite vieno danties, jį gali pakeisti vienas implantas ir vainikėlis. Dantų implantas pakeičia tiek natūralų dantį, tiek jo šaknį.

Retėjant kaulams po tilteliu, atraminis dantis ilgainiui ima klibėti ir lūžta. Kadangi dantų implantas pakeičia Jūsų danties šaknį, kaulas yra geriau apsaugotas.

Dantų implantas ne tik atrodo ir funkcionuoja kaip natūralus dantis - jis pakeičia pavienį dantį, nepakenkdamas šalia esančių dantų sveikatai.

Dantų implantai įsukami į žandikaulio kaulą, todėl padeda išsaugoti kaulą ir šalia esančius dantis sveikus ir nepažeistus.

 

Kelių dantų pakeitimas

Jeigu Jums trūksta kelių dantų, juos gali pakeisti tiltinės konstrukcijos, tvirtinamos ant implantų. Dantų implantai, įsukami į Jūsų žandikaulio kaulą, padeda palaikyti kaulą sveiką ir nepažeistą.

Dantų implantai ne tik atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys - jie palaiko visą dantų protezą arba jo dalį, todėl nereikia naudotis nepatogiais metaliniais fiksatoriais.

Kiti įprastiniai kelių dantų pakeitimo būdai, tokie kaip nenuimami tilteliai arba nuimami daliniai protezai, remiasi į šalia esančius dantis ir nuo jų priklauso.

 

Visų dantų pakeitimas

Jeigu neturite visų dantų, juos gali pakeisti ant implantų tvirtinamas protezas.

Dantų implantai turi keletą privalumų, palyginti su kitais dantų pakeitimo būdais. Jie ne tik atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys - ant implantų tvirtinami tilteliai ir protezai taip pat yra patogesni ir stabilesni negu tradiciniai protezai: jie leidžia Jums natūraliau kąsti ir kramtyti.

Kalbant apie ilgalaikę perspektyvą,implantai yra estetiškesni ir lengviau prižiūrimi negu tradiciniai protezai.

 

 

 

 

KOKYBĖS GARANTIJA